• "Gryżyńskie Uroczyska"

• W środowe i czwartkowe przedpołudnie uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w wycieczce po ścieżce edukacyjnej "Gryżyńskie Uroczyska" w Gryżyńskim Parku Krajobrazowym. Spotkaliśmy się z leśnikiem - p. Łukaszem z Nadleśnictwa Bytnica, który oprowadził nas po ścieżce omawiając ważne aspekty rozwoju i ochrony lasu. Po pięknym spacerze piekliśmy kiełbaski nad jeziorem :)

• Wielkanoc w świetlicy szkolnej

• W naszej świetlicy czas przed świętami upłynął bardzo pracowicie. Podczas zajęć uczniowie wykonali wiosenno - świąteczne dekoracje oraz prace plastyczne.

• Szkolny Konkurs Artystyczny w świetlicy szkolnej

• Szkolny Konkurs Artystyczny - Szkolny przegląd recytacji i piosenki swoich ulubionych wykonawców. Wszystkim występom uczniów towarzyszyły wielkie emocje. Laureaci konkursu otrzymali nagrody książkowe, dyplomy i słodkie upominki. Wszystkim uczestnikom gratulujemy talentu artystycznego i dziękujemy za udział w konkursie :)

• :)

• W piątkowe przedpołudnie w MGOK Czerwieńsk odbyła się Lubuska Konfrontacja Artystyczna - Piosenka przegląd powiatowy. Uczestniczyła w niej nasza uczennica klasy 8. Nina B. zdobyła wyróżnienie. Z całego serca gratulujemy i życzymy sukcesów w dalszej karierze piosenkarskiej 💖😎😊