• Stoi na stacji...

• Stoi na stacji ... klasa II zwiedziła Parowozownię w Wolsztynie. Uczniowie obejrzeli Pociąg Retro, zwiedzili Muzeum - wyposażenie biura zawiadowcy, kasy biletowej, stare telefony i makietę. Następnie udali się do Fabryki ozdób choinkowych. Zapoznali się z etapami powstawania bombek. Na koniec każdy otrzymał bombkę ze swoim imieniem. To był dzień pełen wrażeń :)

• Wycieczka do Warszawy

• W dniach od 13 do 16 listopada nasi uczniowie mieli okazję wziąć udział w wycieczce do Warszawy. Odwiedziliśmy naszą Stolicę drugi raz. Tym razem nie brakowało nowych wrażeń i przebytych km na pieszo Odwiedziliśmy m.in. Muzeum Powstania Warszawskiego, Muzeum Warszawy, Muzeum - Świat Iluzji, Centrum Nauki Kopernika, Cmentarz na Powązkach, Cmentarz Wojskowy, odwiedziliśmy słynną galerię warszawską "Złote tarasy", Zamek Królewski, nie zabrakło wieczornych spacerów po Placu Piłsudskiego przy Grobie Nieznanego Żołnierza. Mieliśmy okazję także podjechać po Sejm i Senat oraz podejść pod Pałac Prezydencki. Wycieczkę zaliczamy do udanych i czekamy na następną

• Konkurs

• Nasza uczennica Zosia D. z kl. 8 zajęła 1 miejsce w gminnym konkursie plastycznym "Człowiek jest tyle wart, ile może dać drugiemu człowiekowi" zrealizowanym w ramach ogólnopolskiej akcji edukacyjnej "Sprawiedliwy wśród Narodów Świata". Zosiu wielkie gratulacje dla Ciebie za zaangażowanie i wielkie chęci Rozwijaj się i czerp satysfakcję z tego co robisz :)

• Dzień życzliwości :)

• 21 listopada obchodzimy Dzień Życzliwości dzień wyjątkowy, pełen uśmiechu i radości a także chwile dobrego słowa. W naszej szkole na holu znajdowała się skrzynka życzliwości, do której każdy mógł wrzucić kartkę z dobrym słowem dla każdego Życzymy by ten uśmiech i radość gościły w nas każdego dnia Tego dnia także cała społeczność szkolna podziękowała Panu Jankowi (który przeszedł na emeryturę) za trud i włożoną pracę w naszej szkole. Dziękujemy !

• Uroczystość 11 listopada

• Święto Niepodległości 🤍💗  11 listopada o godz. 11:00 odbyła się uroczysta Msza św. za Ojczyznę w Kościele p.w. Św. Wojciecha , następnie pod Pomnikiem Pamięci Przy Ratuszu w Czerwieńsku uczestniczyliśmy z Pocztem Sztandaru naszej szkoły w Apelu poległych, Salwie Honorowej i wystąpieniu Pana Burmistrza Piotra Iwanusa. Na zakończenie złożyliśmy wiązankę pod pomnikiem