• Jasełka szkolne

• W piątkowe przedpołudnie, 22 grudnia w naszej szkole uczniowie przedstawili nam  "Jasełka". Mimo, że za oknem brak śniegu to nasi młodzi aktorzy sprawiły magię Świąt Bożego Narodzenia w naszych sercach :)

• Na języku angielskim

• Na języku angielskim uczniowie uczestniczyli w projekcie. Klasa 5 "Job diorama" a klasa 4 "School subject callages" i "Sock puppet". Uczniowie bardzo się zaangażowali wraz ze swoimi rodzicami :) za co bardzo dziękujemy :) Razem można wiele :)

• #PoznajPolskę

• 28 października nasi uczniowie wraz z grupą rodziców udali się na wycieczkę do Starej Kopalni w Wałbrzychu. Pan Przewodnik oprowadził nas po całym obiekcie opowiadając jak to było w czasach funkcjonowania kopalni. Mieliśmy możliwość także zwiedzić podziemia kopalni skąd wydobywany był węgiel. Następną atrakcją był Zamek Książ. Czekała na nas tam "wiedźma":) ale w pozytywnym tego słowa znaczeniu-  czyli ta, która wszystko wiedziała o Zamku Książ :) zwiedzaliśmy baśniowy Książ, który także przygotowywał się do nadchodzących świąt. Na zewnątrz było bardzo dużo białego puchu, a w środku pachniało świerkiem a oczy zdumiewały piękne ozdoby w komnatach. Poznaliśmy zdumiewającą historię tego urokliwego miejsca :)