• Zajęcia taneczne

• Zapraszamy na zajęcia taneczne

Centrum Hajdasz zaprasza wszystkie dzieci klas I-IV na zajęcia w programie Dance 4 Friends!

Zajęcia będą odbywały się na terenie Szkoły Podstawowej w Nietkowicach w każdy poniedziałek od godziny 12.40 – 13.25.

Pierwsze zajęcia są niezobowiązujące, dlatego zapraszamy wszystkie dzieci!

Program Dance 4 Friends - to zabawa i nauka między innymi:HIP-HOP, DISCO, SAMBA, TANIEC ZE WSTĄŻKĄ, WALC, TIKTOK, ORAZ FIT ROZGRZEWKA!

KSZTAŁTUJEMY POZYTYWNE CECHY CHARAKTERU, ROZWIJAMY POCZUCIE KOLEŻEŃSTWA,

POZNAJEMY STYLE TANECZNE I DBAMY O ZDROWY STYL ŻYCIANAGRODY DLA DZIECI W TRAKCIE ROKU SZKOLNEGO:2 ALBUMY, 44 KARTY KOLEKCJONERSKIE Z OPAKOWANIEM, 4 OPASKI NA RĘKĘ,DYPLOM Z NAKLEJKAMI ORAZ MEDAL NA ZAKOŃCZENIE ROKU

W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu: tel. 539 997 174

koszt: 89 zł miesięcznie (4 lub 5 zajęć)

• Jasełka

• W czwartkowe przedpołudnie w holu naszej szkoły odbyło się przedstawienie zwane w tradycji "Jasełka". Dziękujemy młodym aktorom za włożony trud nauki ról. Po pięknym przedstawieniu na hali odbyła się szkolna wigilia, podczas której kilkoro uczennic została nagrodzona za udział w konkursie na najpiękniejszą szopkę.

• Dary

• W okresie przedświątecznym w naszej szkole zbieraliśmy dary dla Domu Samotnej Matki w Zielonej Górze. 22 grudnia wszystko trafiło do tejże instytucji. Dziękujemy za okazane serca :)