• Samorząd szkolny

• Mamy nowy Samorząd szkolny w skład którego wchodzą: Sandra K., Ksawery Dz., Zuzia S., Nikola K. Gratulujemy Wam Kochani i życzymy samych sukcesów :)

• Święto Drzewa

• W dniu 10 października przypada Święto Drzewa. Z tej okazji w ramach projektu Eko-Strażnicy Lubuskich Lasów uczniowie naszej szkoły tj. klasa II i III pod okiem p. Krzysia uczestniczyli w grze edukacyjno-zabawowej, która pozwoliła nam na wspólne świętowanie tego szczególnego dnia :) Biorąc udział w zabawie, posadzimy wirtualne drzewo, dzięki czemu jako województwo lubuskie stworzymy w Internecie najbardziej zalesione miejsce. Wspólnie z innymi szkołami tworzymy pierwszy wirtualny Lubuski Las.

• Projekt ŚWIAT NAUKI

• 11 października klasa IV wraz z klasą VI brały udział w Projekcie Świat Nauki w Centrum Przyrodniczym i Planetarium Keplera. Odbyły się rozgrywki i pokaz prezentacji nt. rzek.

• Wybory

• 30 września społeczność szkolna brała udział w wyborach do Samorządu szkolnego :)

• Sprzątamy :)

• dnia 04 października klasa IV z VII włączyły się w IV edycję akcji #SprzątamyDlaPolski pod Honorowym Patronatem Prezesa Rady Ministrów Mateusza Morawieckiego. Sprzątnięta została droga do szkoły, pobocza, place zabaw. Dziękujemy Zuchy :D