Nawigacja

Lorem Ipsum

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Sed venenatis mollis lac us a egestas. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Sed venenatis mollis lac us a egestas.

CERTYFIKATYLorem Ipsum

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Sed venenatis mollis lac us a egestas. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Sed venenatis mollis lac us a egestas.

Sprawozdanie finansowe za 2018 rok.

 • Wakacje :)

  26.06.2022
 • Turniej bilarda :)

  22.06.2022
 • Zakończenie roku szkolnego 2021/2022

  24.06.2022

  Zakończenie roku szkolnego 2021/2022. Gratulujemy sukcesów w nauce i jesteśmy z Was dumni Drodzy uczniowie :)

 • Zakończenie klasy 8 :)

  23.06.2022

  23 czerwca odbyła się uroczysta akademia z okazji zakończenia roku szkolnego a także zakończenia już nauki przez naszych ósmoklasistów w naszej szkole. Dziękujemy za te wszystkie lata :) Życzymy Wam sukcesów w dalszym życiu :)

 • Dzień kapelusza i okularów przeciwsłonecznych :)

  22.06.2022
 • Dzień Rodziny

  21.06.2022

  21 czerwca w naszej szkole odbył się Dzień Rodziny, podczas którego nasi uczniowie zaprezentowali swoje talenty (w śpiewie, malarstwie, akrobatyce, gry na gitarze). Dziękujemy naszym sponsorom: Pracownia Edukacyjna Anna Złotnik a także anonimowemu darczyńcy. Nie brakowało dobrej zabawy w rozgrywkach i konkurencjach sportowych. Na koniec mogliśmy skosztować kiełbaskę z grilla

 • Nagroda Burmistrza

  21.06.2022

  W dzisiejsze przedpołudnie nasza uczennica Nina B. otrzymała nagrodę Burmistrza Czerwieńska Piotra Iwanusa w podzięce za uzyskanie bardzo dobrych wyników w nauce a także za swoje osiągnięcia na szczeblu edukacyjnym. Nino gratulujemy i życzymy Ci sukcesów na dalszej drodze życia Jesteśmy z Ciebie bardzo dumni

 • Kraków zdobyty przez klasę VIII

  05.06.2022

  Klasa VIII pozdrawia z Krakowa :)

 • Wizyta w banku

  02.06.2022

  W czwartkowe przedpołudnie klasa VII gościła w Banku Pekao S.A. na lekcji przedsiębiorczości. Dowiedzieliśmy się od pani Lidii i pani Mirki czym jest bank, jak powstał pieniądz, co to są i jak się przeprowadza transakcje. Drugim etapem było spotkanie z panią Ewą kasjerką banku, dzięki której poznaliśmy i mieliśmy możliwość zobaczyć różne nominały banknotów a także przeliczać je w liczarce. Na zakończenie odbył się krótki test wiedzy z lekcji - co niektórzy otrzymali upominki. 

 • Egzamin ósmoklasisty

  24.05.2022

  Nasi ósmoklasiści przed egzaminem :)  życzymy Wam z całego serca sukcesów :)

 • Egzamin ósmoklasisty

  Drodzy Uczniowie!

  Szanowni Rodzice!

  Już w przyszłym tygodniu najstarsi uczniowie szkół podstawowych podejdą do swojego pierwszego, poważnego egzaminu. Dni, w których odbywa się sprawdzian ósmoklasisty, są dniami wolnymi od nauki dla wszystkich pozostałych uczniów oraz dzieci z oddziału przedszkolnego z uwagi na zapewnienie optymalnego komfortu, w tym możliwości skupienia się zdającym.

  Egzamin z języka polskiego odbywa się 24 maja (wtorek) Egzamin z matematyki odbywa się 25 maja (środa)

  Egzamin z języka angielskiego odbywa się 26 maja (czwartek)


  Życzymy naszym wspaniałym ósmoklasistom powodzenia i jednocześnie przypominamy o podstawowych zasadach dotyczących organizacji i przebiegu tegorocznych egzaminów.


 • Występ naszej uczennicy Niny :)

  18.05.2022

  Nasza uczennica Nina Brzostowicz wystąpiła na Przeglądzie Powiatowym Lubuskiego Festiwalu Piosenki. Jesteśmy z niej bardzo dumni i życzemy jej dalszych sukcesów 💪🎶😍

 • Dzień buta 👞👟🥾🥿👠👡👢🩰

  17.05.2022
 • "Gryżyńskie Uroczyska"

  20.04.2022

  W środowe i czwartkowe przedpołudnie uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w wycieczce po ścieżce edukacyjnej "Gryżyńskie Uroczyska" w Gryżyńskim Parku Krajobrazowym. Spotkaliśmy się z leśnikiem - p. Łukaszem z Nadleśnictwa Bytnica, który oprowadził nas po ścieżce omawiając ważne aspekty rozwoju i ochrony lasu. Po pięknym spacerze piekliśmy kiełbaski nad jeziorem :)

 • Wielkanoc w świetlicy szkolnej

  08.04.2022

  W naszej świetlicy czas przed świętami upłynął bardzo pracowicie. Podczas zajęć uczniowie wykonali wiosenno - świąteczne dekoracje oraz prace plastyczne.

 • Szkolny Konkurs Artystyczny w świetlicy szkolnej

  01.04.2022

  Szkolny Konkurs Artystyczny - Szkolny przegląd recytacji i piosenki swoich ulubionych wykonawców. Wszystkim występom uczniów towarzyszyły wielkie emocje. Laureaci konkursu otrzymali nagrody książkowe, dyplomy i słodkie upominki. Wszystkim uczestnikom gratulujemy talentu artystycznego i dziękujemy za udział w konkursie :)

 • Klasowe rewolucje :)

  08.04.2022

  Gofrowe szaleństwa klasy IV na lekcji przyrody :)

 • :)

  08.04.2022

  W piątkowe przedpołudnie w MGOK Czerwieńsk odbyła się Lubuska Konfrontacja Artystyczna - Piosenka przegląd powiatowy. Uczestniczyła w niej nasza uczennica klasy 8. Nina B. zdobyła wyróżnienie. Z całego serca gratulujemy i życzymy sukcesów w dalszej karierze piosenkarskiej 💖😎😊

 • Spotkanie ze strażakami

  28.03.2022

  W piątek 25.03.2022 dzięki uprzejmości OSP Nietkowice odbyło się spotkanie ze strażakami p. Maciejem Kornelukiem i p. Adrianem Dybowskim, którzy przypomnieli nam zasady przeprowadzenia pierwszej pomocy, użycie defibrylatora a także duży nacisk postawili aby nie podpalać i nie wypalać traw. Dziękujemy za miłe spotkanie

 • Czerwieńskie Konfrontacje Artystyczne 🎶🎵🎼🎤

  Czerwieńskie Konfrontacje Artystyczne

  Dzisiaj uczennice z naszej szkoły: Martyna J., Michalina D., Malwina D., Julia M. i Nina B. wzięły udział w Czerwieńskich Konfrontacjach Artystycznych. Dziewczyny świetnie się spisały i dały popis swoich wokalnych umiejętności.

  Nina B. została laureatką i otrzymała nominację do Lubuskich Konfrontacji Artystycznych i PRO ARTE.

  Gratulujemy wszystkim i trzymamy kciuki za naszą Ninę na przeglądzie powiatowym.

strona: