• Wyniki rekrutacji są dostępne w oddziale oraz w sekretariacie SP Nietkowice.

• Przypominamy, że od dnia 01.03.2018r. na naszej stronie (na dole wiadomości w załączniku) oraz w sekretariacie szkoły są do pobrania wnioski o przyjęcie ucznia do Oddziału Przedszkolnego (dzieci 3,4,5,6 letnie) i klasy pierwszej Publicznej Szkoły Podstawowej w Nietkowicach.

Wypełnione wnioski należy złożyć w sekretariacie szkoły w terminie do 31 marca 2018r.

Wyniki rekrutacji zostaną ogłoszone w dniu 15 kwietnia 2018r.

KARTA_ZGLOSZENIA_DZIECKA_do_szkoly.doc

KARTA_ZGLOSZENIA_DZIECKA_DO_OP_wzor(1).doc

• W poniedziałek 19 marca dwudziestu uczniów naszej Szkoły przystąpiło do rywalizacji
    o nominację do etapu gminnego Konkursu Recytatorskiego PRO ARTE.
    Oto jego wyniki:
    W klasach I –III:
    Kamila Jóźwiak – I miejsce, Dawid Talarek – II miejsce, Milena Ragus – III miejsce
    Sandra Kozub – wyróżnienie
    W klasach IV-VII:
    Wyróżnienia: Nina Brzostowicz i Maja Kusiowska
    Życzymy im powodzenia !

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszym albumie.

• Kochani.
    Niestety dobiegł czas końca ferii zimowych i juz od poniedziałku 26.02.18r. wracamy do szkoły.

W terminie od 26 lutego do 28 lutego odbędą sie w naszej szkole Rekolekcje Wielkopostne na które serdecznie zapraszamy :).

• Serniczek Mai był smakołykiem, którym świętowaliśmy setna lekcję języka polskiego w klasie piatej. Było tak smacznie, że chyba będziemy świętować co 10 lekcji ;).

Setna lekcja języka polskiego w klasie piątej. - Obrazek 1      Setna lekcja języka polskiego w klasie piątej. - Obrazek 2

• Dnia 12.12.2017r .  w naszej szkole odbyło się spotkanie z Radną gminy Czerwieńsk p. Katarzyną Wajler-Kielką na temat naszych pasji, zainteresowań i aktywności w życiu codziennym. Pani Kasia dzieliła się z ucznniami swoimi pasjami, które realizuje w najbliższym otoczeniu. Podkreślała jak ważne dla niej są sprawy lokalne i współpraca z naszą szkołą. Zaproponowała również swoją pomoc uczniom pragnącym realizować swoje marzenia w swoich miejscowościach. Dziękujemy bardzo za czas poświęcony naszym uczniom, mając nadzieję, że to spotkanie przyczyni się do wiekszej aktywności w rozwijaniu i realizacji swoich pasji wśród uczniów.

Witam na stronie naszej szkoły

Środa 25.04.2018